Усе, що наразі відомо про тих, хто вижив в авіаційній аварії, 24 каналу розповів Ігор Стояновський – заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ї Міської клінічної лікарні Львова.

Читайте також: Смертельна аварія літака Ан12 під Львовом: фото, відео

Хто загинув у аварії Ан12: список

► Командир літака Віталій Степаненко.
► Помічник командира Ігор Маєвський.
► Штурман Юрій Кузьменко.
► Бортовий технік Ігор Завадюк.
► Радіооператор Володимир Кириленко.

Що відомо про постраждалих, які перебувають у лікарні

Стояновський розповів, що у лікарні зараз три пацієнти – 66 року народження, 69 року народження, а також чоловік, якому 52 роки. Вони є мешканцями різних міст України – Запоріжжя, Києва та Вінниці. Двоє – бортові інженери, один – технік.

Про обставини їхнього травмування ми не розпитували, на це просто не було часу. Зараз вони в інтенсивній терапії після операції під наглядом анестезіологів. Спостереження лікарів вони потребуватимуть ще тривалий час,
– розповів лікар.

Імена тих, хто вижив:

► Олег Шахов, інженер.
► Андрій Амелькін, інженер.
► Андрій Корякін, бортовий технік.

Усі троє були у носовій частині літака.

Львівська міська рада офіційно повідомила про стан постраждалих таке:

► Пацієнт 1966 року народження: закритий перелом правої плечової кістки зі зміщенням фрагментів; забій м'яких тканин грудної клітки; забій м'яких тканин передньої черевної стінки.

► Пацієнт 1967 року народження: тупа травма живота; забій грудної клітки; закритий перелом кульшової западини справа; закритий травматичний звих правого стегна.

► Пацієнт 1969 року народження: поєднана травма тіла; закрита черепно-мозкова травма; струс головного мозку; забійна рана лобної ділянки зліва; тупа травма живота; відкритий перелом лівої гомілки зі зміщенням фрагментів.

Згодом начальник Львівського міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб розповів, станом на 10:00 5 жовтня, стан двох потерпілих є стабільним і має позитивну динаміку, однак він є середньої важкості. Увечері 4 жовтня їх було переведено у травматологічне відділення. За словами мера Львова Андрія Садового, мовиться про Андрія Корякіна та Олега Шахова.

Щодо третього потерпілого (Андрія Амелькіна), то його стан залишається важким. Відомо, що чоловік переніс операцію, перебуває у свідомості та залишається у реанімаційному відділенні.

Падіння літака Ан-12 під Львовом: все, що відомо – дивіться відео 24 каналу