Розпізнати на відео побиття автомайданівців вдалося лише двох беркутівців – Романа Тимківа і Віталія Курапася. Ще у січні автомайданівці приїздили до Львова і запитували головного міліціонера області Дмитра Загарію, чому вони ще досі не засуджені.

Міліціонер пообіцяв і виконав. Тимківа і Курапася таки звільнили. Через 11 місяців після події. Тож ці двоє подали до суду. Позов Тимківа, який на відео бив машину, відхили, а от Куропась справу виграв.

Таке рішення було прийнято з огляду лише на одне питання: є певні строки встановлені законом України про дисциплінарний статут органу внутрішніх справ. Загальне і єдине правило – цей строк не має перевищувтаи 6 місяців. Але з моменту, коли на думку МВС було допущено порушення дисципліни, прошлйо не 6 місяців, а 11 місяців і 11 днів,
— коментує суддя.

Тож тепер Віталій Куропась може поновитися на службі. Претензій до судді в активістів немає. Кажуть, що рішення справді законне. Питання у моральності.

Повернутися на службу Куропась може. Утім у Головному управлінні львівської міліції його не чекають. І готують апеляцію.

Апеляцію подасть і Роман Тимків. Екс-беркутівець теж не згодний, що його звільнили.

А ось Дмитро Загарія наголошує, що ці матеріали повинна розслідувати генеральна прокуратура міста Києва, цей епізод ще не зовсім повністю досліджений і там дуже великий об'єм роботи.