Ремонт вулиці Пекарської проводить ТзОВ "Вельт Капітал" на замовлення ЛКП "Львівавтодор". Вартість проєкту становить 109,4 мільйона гривень. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

До теми У Львові відкрили для проїзду відремонтовану вулицю Чернівецьку: фото

Як відбувається ремонт вулиці Пекарської

Ділянку вулиці Пекарської від вулиці Тершаковців до Шімзерів перекриють з 26 листопада до 1 вересня 2021 року. Подивитись на мапу об'їзду перекритої ділянки дороги можна на сайті Львівської міськради.

Роботи на ділянці вулиці від Мечникова до Шімзерів розпочалися з 1 вересня 2020 року. Тут підрядник замінив усі комунікації та почав вкладати бруківку.

Від завтра (26 листопада – 24 канал) розпочинаємо роботи на відрізку від вулиці Шімзерів до вулиці Тершаковців, тобто в роботі буде вже вся ділянка вулиці, яка має бути відремонтована,
— розповіли у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Тендер для визначення виконавця ремонту на вулиці Пекарській відбувався через Prozzoro. ТзОВ "Вельт Капітал" запропонував найнижчу ціну реконструкції – кошторисна вартість робіт становила 141 мільйон гривень, а переможець торгів запропонував 109,4 мільйона.

Дивіться фото ремонту вулиці Пекарської у Львові / Фото Романа Балука

Коротко про ремонт вулиці Пекарської

  • Проєкт реконструкції вулиці Пекарської розробило ЛКП "Інститут просторового розвитку".
  • Тут проведуть капремонт дороги з бруківки та мозаїки, облаштують місця для паркування та велосмуги.
  • Також на Пекарській відремонтують тротуари, світлофори та замінять усі комунікації – мережі водопостачання й каналізації, газопостачання, електропостачання та теплопостачання.
  • За проєктом, Пекарська стане інклюзивною – тут створять умови для безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення.