Відповідні документи від Інтерполу надійшли начальникові департаменту Василю Неволі, повідомляє "Українська правда" із посиланням на директора Департаменту комунікацій МВС України Артема Шевченка.

"Начальник департаменту Василь Неволя повідомив, що на адресу його підрозділу надійшли документи від комісії контролю за файлами центрального бюро Інтерполу про надання додаткової інформації у справі Димінського", – розповів Шевченко.

Читайте також: Справа Димінського: за що і як розшукують бізнесмена

Він (Димінський) поскаржився у комісію за прикладом всіх наших втікачів, щоб його не оголошували у розшук з виставленням червоної картки в інформаційній системі організації,
– зазначив речник МВС.

Він додав, що Генпрокуратура України надала весь пакет документів для оголошення підозрюваного Димінського у міжнародних розшук. Після цього бізнесмен і поскаржився.

"Ми надаватимемо інформацію, що його підозра у здійсненні кримінального діяння не пов’язана з жодними політичними мотивами", – запевнив Шевченко.

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року поблизу села Ямельня на Львівщині Mercedes, що належить Петру Димінському, в’їхав у легковик, за кермом якого була 31-річна жінка. Вона померла на місці, а Димінський терміново виїхав за кордон. 15 грудня Національна поліція оголосила Петра Димінського у розшук.