Незважаючи на те, що у Львові на вихідних була пасмурна та дощова погода, Ірина Федишин вирішила прогулятися вуличками рідного міста. На карантині вона перебувала вдома, тому після його послаблення вирішила відвідати центр культурної столиці України. Знімками з прогулянки виконавиця поділилася на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також: Ірина Федишин зачарувала мережу стильним весняним образом: яскраві фото

Ірина Федишин у Львові

Ірина разом із чоловіком, продюсером Віталієм Човником у суботу зранку прогулялися центром Львова. Вони побували на площі Ринок, яка є одним із найбільш популярних туричних місць.

Оскільки погода була дощовою і прогулянка відбувалася зранку вихідного, то людей на вулицях міста була дуже мало. У такий час більшість львів'ян надає перевагу домашньому відпочинку.

Образ Ірини Федишин

Для такої прогулянки співачка обрала стильне вбрання. На фотографіях вона позує в синіх джинсах та чорній кофті. Оскільки на вулиці було досить холодно, то артистка доповнила образ довгим пальто сірого кольору. Завершила свій аутфіт чорним капелюхом та парасолею, яка допомогла їй сховатися від дощу. Федишин не забула і про захисну маску, яка є необхідним аксесуаром сьогодення. Довге біляве волосся знаменитість вклала в легкі локони, а на обличчі зробила ніжний макіяж.

Також Ірина зазначила, що така погода надихає її на написання пісень. Вчора у її репертуарі з'явилася нова композиція. Загалом, за час карантину виконавиця підготувала для своїх шанувальників 8 треків, які вони ще не чули.

Ірина Федишин
Стильний образ Ірини Федишин / Instagram / @irynafedyshyn

Ірина Федишин
Чарівна Ірина Федишин / Instagram / @irynafedyshyn

Ірина Федишин
Ірина Федишин на прогулянці у Львові / Instagram / @irynafedyshyn

Ірина Федишин
Ірина Федишин з парасолею / Instagram / @irynafedyshyn

Ірина Федишин
Співачка Ірина Федишин / Instagram / @irynafedyshyn