Такі ж обмеження почнуть діяти у Львові з 1 листопада. Нові правила не поширюються на продуктові магазини, супермаркети й аптеки. Таке рішення ухвалила напередодні обласна комісія ТЕБ і НС.

Зверніть увагу Одягайте маски: у громадському транспорті Львова розпочались перевірки

Нові правила для відвідувачів кафе та ТРЦ

Людей, які відвідуватимуть ресторани кафе, промислові ринки, торгово-розважальні центри, салони краси впускатимуть лише з сертифікатом про вакцинацію, або негативним ПЛР-тест.

Останній слід зробити за 72 години до відвідування закладу.

Карантинні обмеження у Львові: головне

Посилений карантин у Львові запровадили 18 жовтня за рішенням ТЕБ та НС. Ще тоді Садовий припустив, що з 1 листопада ресторани та кафе дозволять відвідувати лише вакцинованим або з негативним ПЛР-тестом.

Головні правила з 18 жовтня:

  • Не можна проводити масові заходи, окрім тих, де усі учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до заходу.
  • Театри, кінотеатри, музеї, галереї, філармонія працюватимуть лише для вакцинованих або тих, хто має негативний ПЛР-тест.
  • Заповненість залів повинна становити не більше ніж 50% від загальної кількості місць.
  • Ринки, магазини, торгові центри, перукарні та салони краси можуть продовжувати працювати, якщо весь персонал – вакцинований або має негативний ПЛР-тест.
  • В закладах торгівлі обов'язково потрібно носити маски, а заповненість приміщень повинна становити не більше ніж 50%.
  • Ресторани, бари та кафе у Львові працюватимуть лише до 23:00. Усі працівники повинні бути вакцинованими або з негативними ПЛР-тестами.
  • Заклади мають бути заповненими менше ніж на 50%. За столиком повинні сидіти щонайбільше 4 людей.


Що відомо про адаптивний карантин в Україні / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу