Lenovo Yoga 3 Pro

Як і попередників, завдяки поворотній клавіатурі його легко перетворити з лептопа на планшет, і навпаки. Новинка отримала сенсорний дисплей діагоналлю 13,3 дюйма з роздільною здатністю 3200x1800 та 2-ядерний процесор Intel Core M-70. Залежно від версії, обсяг "оперативки" може сягати 8 Гб, а вбудованого накопичувача – до 512 Гб.

Yoga 3 Pro завтовшки 12.8 мм і важить 1,19 кг. Таким чином, новинка значно товстіша і важча від звичайних планшетів, але тонша і легша від ноутбуків. Заявлений час роботи в автономному режимі – до 9 годин. Європейські продажі Lenovo Yoga 3 Pro розпочнуться вже цього місяця. Ціна – 1600 євро.

"Логічні лінії"

Суть головоломки наступна: користувачам потрібно по черзі з'єднувати свої точки. Перемогу отримує той, хто першим створить суцільну лінію, яка перетинає все поле.

Особливість гри в тому, що вона підтримує міжплатформений мультиплеєр. Іншими словами, в одній партії можуть грати власники пристроїв з різними операційними системами – iOS, Android та Windows Phone 8. Завантажити гру можна безкоштовно з відповідних магазинів додатків.

Розумні палички для їжі

Новинки під назвою Kuaisou вміють визначати свіжість харчів, вимірювати рівень кислотності, температуру і рахувати кількість калорій. Уся інформація відображається у фірмовому мобільному додатку.

Приміром, якщо покласти Kuaisou у салат, заправлений свіжою і якісною олією, то програма видасть схвальне повідомлення. Якщо ж олива вже використовувалась, зокрема, для смаження, – на екрані з'явиться попередження.

За словами Baidu, в майбутньому розробка даватиме більше інформації про походження і склад тієї ж олії, води та інших продуктів. Щоправда, коли палички з'являться у продажу – поки невідомо.