У Львові знову дещо погіршилась ситуація з коронавірусом. До стаціонарів львівських лікарень 18 квітня потрапили 39 людей.

Актуально Насамперед у зоні ризику будуть священники, – епідеміологиня про Великдень під час пандемії

Як у Львові святкуватимуть Великдень

Садовий розповів, що наразі Львівська міська рада готує протокол, згідно з яким у місті відбуватиметься освячення під час Вербної неділі та Великодня.

За останні 2 дні ми знову бачимо ріст захворюваності. За вчора (18 квітня – 24 канал) в комунальні лікарні надійшли 39 людей, а виписали лише 8. Знову маємо зростаючу динаміку, наразі ситуація – непроста,
– зазначив мер.

Міський голова додав, що з отцями всіх конфесій Львова проводили онлайн-зустрічі щодо святкування Великодня. До обговорення долучались лікарі, які пояснювали складність ситуації з COVID-19. Медики розповіли, що хворі на коронавірус потрапляють до лікарень у дуже важкому стані.

"Відтак ми дійшли згоди щодо проведення освячень. Зараз ми розробляємо протокол, згідно з яким це все буде відбуватися: лише на відкритому повітрі, з дотримання великої дистанції між вірянами. Також священнослужителі дозволяють самостійно освятити великодні кошики вдома свяченою водою", – додав Садовий.

Міський голова зазначив, що не можна допустити, щоб багато людей зібралось в одному місці, адже через це зросте кількість хворих на коронавірус

"Духовенство це усвідомлює, отці розуміють свою відповідальність. Потрібно думати про свою безпеку, адже ми всі знаємо, що береженого Бог береже", – підсумував мер.

карантин в україні
Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу