У місті продовжують готувати бригади, які працюватимуть з вакциною Pfizer. Також у Львові планують збільшити кількість бригад, які робитимуть щеплення вакциною AstraZeneca.

До теми Які вакцини очікують в Україні і коли: Степанов оголосив графік

Вакцини Pfizer очікують отримати у травні

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що Україна підписала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer, за яким отримає 10 мільйонів доз вакцини від коронавірусу. За словами Садового, Львів вже готовий отримати першу партію цієї вакцини, адже у місті є вся необхідна інфраструктура.

Це, звичайно, компетенція державних підрозділів, відповідного державного складу, що є на території Львівської області. Як ви, напевно, чули зі слів міністра, орієнтовно у травні можливо перші вакцини Pfizer поступлять до Львова, в Україну,
– зазначив Садовий.

Мер додав, що у місті вже підготували достатню кількість бригад, які робитимуть щеплення вакциною Pfizer. У Львові також є багато бригад, які працюють з вакциною AstraZeneca. Проте їхню кількість планують збільшити.

"Маємо оптимізм, що найближчим часом ми побачимо в Україні хоча б реальних понад 10 мільйонів вакцин. Думаю, велика частина з них буде для мешканців Львова та області", – підсумував Садовий.

Скільки людей у Львові вже отримали щеплення

Перше щеплення від коронавірусу у Львові вакциною AstraZeneca вже отримали понад 10,4 тисячі людей:

  • 2007 медпрацівників міських лікарень, 3283 – обласних та 3142 – приватних;
  • 140 громадських діячів;
  • 1315 людей поважного віку (старших 65 років);
  • 293 військовослужбовці;
  • 44 представники сфери освіти;
  • 223 соціальні працівники;
  • 1 маломобільна людина й 1 людина, що доглядає за нею.


Порівняння вакцин проти COVID-19 / Джерело: ВООЗ / Інфографіка 24 каналу