Засідання виконкому Львівської міськради відбулось 6 листопада. Там мер міста Андрій Садовий наголосив на важливості розширення програм щодо підтримки малого та середнього бізнесів міста у час пандемії. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Читайте також Львівська влада скерувала 126 мільйонів гривень на ремонт у дитсадках: деталі

Чому Садовий хоче підтримати малий та середній бізнеси

За словами Садового ті повідомлення, які лунають з боку держави, викликають паніку в дрібних та середніх підприємців. Тому міський голова запропонував створити план заходів для підтримки малого та середнього бізнесів.

Я б дуже просив спільно продумати ряд заходів стосовно переосмислення цієї програми підтримки бізнесу, яка діє у місті. Можливо, певні речі треба додати та доопрацювати, щоб ми захистили наш малий та середній бізнес. Львів має свою силу в тому, що в нас немає одного великого підприємства, яке може закритись і залишити всіх без роботи — у нас є сотні й сотні малих підприємств,
– заявив Садовий.

Міський голова додав, що пакет підтримки та допомоги бізнесів у часи пандемії вкрай необхідно розглянути. Садовий доручив відповідним структурним підрозділам ЛМР подати пропозиції щодо заходів підтримки підприємців Львова. Це необхідно для того, щоб оперативно оновити програму допомоги бізнесу в місті.