Раніше мешканці мусульманських країн найчастіше обирали відпочинок в Туреччині. Однак поява авіарейсів до Ер-Ріяда та спрощення візового режиму для громадян Саудівської Аравії сприяли тому, щоб у Львові суттєво побільшало мандрівників з цієї країни.

До теми Не гірші, ніж за кордоном: найкращі острови України для літнього відпочинку

Маршрут Київ – Львів – Буковель є найбільш популярним серед арабських туристів.

Переваги відпочинку в Україні

Гостей зі Сходу приваблюють гори та старовинна архітектура.

Насамперед мені сподобалося у центрі. Тут дуже красиво. Я побував у музеї, побачив старовинні будівлі. Усе дуже гарне і мені сподобалося,
– розповів турист із Саудівської Аравії Маас.

Ще одна перевага для відпочинку саме в Україні відносно невисокі ціни.

"Порівнюючи з моєю країною, ми щодня витрачаємо майже таку ж суму грошей. Якщо я порівняю Україну з іншими арабськими країнами, я думаю, що тут ціни дуже-дуже прийнятні", зазначив турист Осман.


Арабських туристів в Україні побільшало / Фото lviv1256

Відкриття регулярних рейсів

Уже кілька тижнів між Україною та Саудівською Аравією літають чартери. З липня арабський лоукостер Flynas відкриває регулярні рейси.

Ми маємо багато запитів на туристичному ринку щодо України. Наші авіалінії розпочинають прямі рейси до Києва, Одеси та Львова,
– повідомив представник арабської компанії Башир Арноус.

"Це красива країна, гарна природа і доступна кожному, а ще – немає особливих візових вимог" – зауважив Арноус.

Готелі Львова переформатовуються для арабів

Львівські готелі трохи переформатовуються під потреби гостей з ісламських країн. Готельєри розповіли, що до них приїжджають як організовані групи, так і самостійні мандрівники – молоді подружні пари та сім'ї з дітьми.

"Зараз ми вже дуже активно працюємо над меню з арабським перекладом в ресторані. Більшість з них не спілкується добре англійською", – пояснив генеральний менеджер одного з готелів Тарас Кузик.

Цікаво Секретна місцина на Закарпатті: українські блогери залізли у закинуті ртутні штольні

Турагенції борються за арабських туристів

Боротьба за бажаного арабського туриста між турагенціями вже розпочалася.

"Найбільше їх цікавлять парки, палаци, фортеці, замки. Це їх найбільше приваблює тут. Їм дуже подобаються Карпати і все, де можна відпочити від спеки", – розповіла директорка туристичної компанії Наталія Гладілова.