У ЛОДА відсторонили 10 працівників, а в РДА – 7. Усім їм не виплачуватимуть заробітну плату.

До теми У Львові посилюють карантин, але розглядають варіант повернення учнів у школи

У ЛОДА та РДА відсторонили невакцинованих працівників

Начальник адміністративного управління апарату Львівської ОДА Володимир Скірка розповів, що у ЛОДА та її підрозділах вакцинувались понад 94% працівників. Загальна кількість працівників облдержадміністрації та її структурних підрозділів – 646 людей.

За карантинною постановою уряду, з 8 листопада 10 невакцинованих посадовців відсторонили від роботи: двох – в апараті ЛОДА та вісьмох – в структурних підрозділах. Зокрема, відсторонили працівників в департаментах соціального захисту, архітектури та розвитку містобудування, фінансів та в управлінні капітального будівництва ЛОДА. Окрім того, є посадовці, які перебувають у відпустках чи на лікарняному. Рішення щодо них також приймуть після повернення на роботу.

Також від роботи відсторонили 7 посадовців у трьох РДА. Загалом у райдержадміністраціях області працюють 747 посадовців. Найбільше відсторонених – 5 працівників – у Червоноградській РДА. Там вакцинованими є 94% працівників. По одному відстороненому є у Львівській (понад 97% вакцинованих) та у Яворівській РДА (96% вакцинованих). Своєю чергою, у Стрийській райдержадміністрації усі працівники вже щепились проти коронавірусу.

Які привілеї отримають вакциновані українці / Інфографіка 24 каналу
Які привілеї отримають вакциновані українці / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу