Про погіршення епідситуації на Львівщині свідчать кількість щоденних позитивних аналізів на коронавірус, велика кількість звернень до сімейних лікарів та багато госпіталізованих пацієнтів. Наразі у лікарнях області заповнено близько половини ліжок для хворих на COVID-19.

До теми Локдаун цілком можливий, – Садовий розповів про тривожну ситуацію з коронавірусом у Львові

Заповненість ліжок для хворих на коронавірус – 50%

Керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис розповів, що станом на 9 березня у лікарнях області заповнено 50% ліжок для хворих на COVID-19. Серед пацієнтів є дуже велика кількість важких хворих, які потребують кисневої підтримки.

До прикладу, якщо ще 20 лютого в стаціонарах Львівщини перебувало 1195 пацієнтів, то сьогодні їх є понад 1900. Так, за 2 тижні заповненість ліжкової мережі зросла з 30 до 50%,
– додав посадовець.

Чемерис розповів, що кількість госпіталізованих пацієнтів у порівнянні з кінцем лютого зросла на 25%. Також на Львівщині досить високий показник кількості підтверджених випадків інфікування коронавірусом. 9 березня COVID-19 підтвердили у 351 жителя області.

У Львівському та Дрогобицькому районах ситуація найгірша

За словами посадовця, найгірша ситуація з коронавірусом у Львівському та Дрогобицькому районах.

"Львівським обласним лабораторним центром був підрахований інтенсивний показник виявлення захворюваності. І якщо середній по області наближається до 255 на 100 тисяч населення, то у Львівському районі він становить до 360, а в Дрогобицькому – 320. Ці показники є тривожними", – додав Чемерис.

Лікарні Львівщини забезпечені киснем на понад 90%. Майже усі ліжкомісця мають кисневі концентратори або стаціонарний кисень, тож пацієнти можуть отримати усю необхідну їм допомогу.

карантин в україні
Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу