Після Великодня минуло 2 тижні. Тож на Львівщині очікують збільшення кількості підтверджених випадків інфікування коронавірусом.

Актуально Коронавірус у Львові та області: зростає кількість нових хворих

В області ймовірна нова хвиля коронавірусу

Директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Орест Чемерис розповів, що на Львівщині можливий новий спалах коронавірусу через послаблення карантину. Цікаво, що раніше у ЛОДА вже прогнозували спалах коронавірусу після Великодня, проте впродовж 2 тижнів після свят навпаки виявляли менше хворих.

Посадовець зазначив, що наразі у медзакладах Львівщини є досить позитивна ситуація з кількістю госпіталізованих. Станом на 14 травня у лікарнях області перебувають 1465 пацієнтів з коронавірусом. Це становить 30% від загальної кількості виділених ліжок. Проте Чемерис також наголосив, що через послаблення карантину зросла мобільність населення. Саме тому в ЛОДА очікують збільшення кількості хворих на COVID-19.

Після Великодня минуло два тижні, в нас відновилось навчання та значно зросла мобільність населення. Тому звичайно ми очікуємо збільшення кількості хворих,
– розповів Чемерис.

За словами посадовця, ріст захворюваності є абсолютно прогнозованим. Проте на скільки збільшиться кількість нових хворих залежить від багатьох чинників – чи будуть відомі штами коронавірусу й на скільки жителі області дотримуватимуться встановлених обмежень.

карантин в україні
Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу