За рішенням державної комісії ТЕБ та НС, з 26 квітня Львівщина вийшла з червоної карантинної зони. Область минула помаранчеву зону й одразу перейшла у жовту.

Актуально Львів – у жовтій зоні: у місті послабили карантинні обмеження

У Львові відновили роботу ресторанів, ТРЦ та непродовольчих магазинів

Міський голова Андрій Садовий розповів, що рішення державної комісії ТЕБ та НС було несподіваним для місцевої влади. Тож 26 квітня у місті відбулось позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС.

Міська комісія з надзвичайних ситуацій адаптувала свої рішення відповідно до жовтої зони. Але я благаю не забувати про здоровий глузд. У лікарнях справді є вільні ліжка. Їх буде ще більше, бо це політика міста – збільшувати фонд ліжкомісць. Але, разом з тим, наші реанімації переповнені,
– зазначив Садовий.

За рішенням комісії, у Львові з 26 квітня дозволили роботу ТРЦ, непродовольчим магазинам та закладам громадського харчування. Також відновили повноцінну роботу спортивні зали та фітнес-центри. Водночас у місті досі заборонено нічні клуби та проведення масових заходів.


У Львові послабили карантинні обмеження / Фото ЛМР

Зауважте Львівщина залишає червону карантинну зону

Коротко про ситуацію з коронавірусом у Львові

  • Станом на 26 квітня у Львові з початку пандемії коронавірус підтвердили у понад 62,74 тисячі людей. 47,49 тисячі хворих вже одужали, а 1550 – померли від ускладнень COVID-19.
  • Лабораторії 25 квітня провели 1082 ПЛР-тести. 311 з них виявились позитивними.
  • У Львові 16 квітня, за рішенням міської комісії ТЕБ та НС, відновили роботу початкових шкіл, літніх майданчиків та непродовольчих ринків.
  • За рішенням державної комісії з питань ТЕБ та НС, з 26 квітня Львівщина перейшла у жовту зону.

карантин в україні
Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу