Попри карантин кількість хворих на коронавірус у Львові невпинно росте. У місті активно працюють над збільшенням резерву ліжкомісць для хворих.

Важливо Коронавірус у Львові та області: актуальна статистика

Зросла кількість пацієнтів з важким перебігом COVID-19

Керівники міських лікарень, зокрема лікарні швидкої медичної допомоги, 8 та 5 лікарень, звернулись до Садового та Козицького з проханням продовжити карантин та посилити заходи контролю за дотриманням карантинних обмежень.

Медики просять продовжити карантинні заходи до кінця квітня, а також посилити контроль за дотримання карантинних обмежень,
– мовиться у повідомленні ЛМР.

Лікарі пояснюють свою позицію тим, що у місті значно зросла кількість пацієнтів з важким перебігом коронавірусу, які потребують госпіталізації.

Дивіться фото звернень медиків львівських лікарень / Фото ЛМР

Коротко про ситуацію з коронавірусом у Львові

  • У львівських лікарнях загалом є 1500 ліжок для хворих на коронавірус.
  • Станом на 29 березня в стаціонарах львівських медзакладів лікуються 980 пацієнтів. У 899 людей є коронавірус, 71 – перебуває у реанімації, а 29 людей – підключені до апаратів ШВЛ.
  • У Львові вирішили розгорнути тимчасові госпіталі для хворих на коронавірус. Їх розмістять на базі львівських міських поліклінік.
  • Зокрема, планують облаштувати ще близько 1000 додаткових ліжок. Найбільше – у лікарні швидкої медичної допомоги.
  • На облаштування тимчасових госпіталів з бюджету Львова виділили 18 мільйонів гривень.
  • З 25 березня Львівщина перейшла у червону карантинну зону. Тож в області почали діяти обмеження, передбачені для найвищого рівня епідемнебезпеки.


Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу