Чоловік працює вчителем української мови та літератури у львівській лікарні ОХМАТДИТ протягом 30 років, повідомляє "Освіторія".

До теми В Україні обрали найкращого вчителя року: хто став переможцем

Як нагороджували викладача

Переможця у номінації "Вибір серцем" оголошувала журналістка, кураторка премії Наталія Мосейчук. Вона розповіла, що під час поїздки до Львова в ОХМАДИТі вона зустріла Шведа. Мосейчук тоді подумала, що усі вчителі повинні бути схожими на нього.

Номінація "Вибір серцем" – це не про методику і не про академічні успіхи учнів, це про людяність і відданість. За правилами я мала обрати одного педагога, але я хочу зробити виняток. Два роки тому я була у Львові, ми переймали досвід лікарняних шкіл від Західноукраїнського медичного центру та ОХМАТДИТу. У львівському ОХМАТДИТі я побачила вчителя і одразу сказала, що вчителі в лікарняних школах мають бути схожими на нього,
– розповіла Мосейчук під час вручення премії.

Хто ще переміг на премії

Швед розділив перемогу у номінації "Вибір серцем" зі своєю колегою Вікторією Щербаковою. Вона викладає у місті Кролевець на Сумщині. Швед виграв 30 тисяч гривень, а Щербакова – 80 тисяч. За даними "Освіторії", переможці поїдуть на освітній форум Global Teacher Prize у Дубай.