Натомість, запрацюють літні тераси кав'ярень та відкриються парки і сквери. Про це в коментарі 24 каналу заявив мер Львова Андрій Садовий.

Важливо Антирекорд на Львівщині: 65 випадків COVID-19 за добу, мерія збирає штаб швидкого реагування

За його словами, збільшення кількості тестувань автоматично вплинуло на більшу кількість позитивних результатів на COVID-19. На думку Садового, така ситуація мала бути по всій Україні, якщо б достатньо багато людей було протестовано.

Мер Львова також розповів про результати засідання комісії з надзвичайної ситуації, яке відбулося 8 травня. На ній схвалили відкриття цілої низки об'єктів.

Єдине, на що ми підемо – підтримаємо позицію, яка була в урядовому рішенні, щоби дозволити відвідувати парки і сквери – звичайно, із захистом. Ми не готові відкривати магазини одягу, перукарні, салони краси. Ми готові піти вперед щодо книжкових магазинів, невеликих будівельних магазинів. З 11 травня дамо можливість працювати літнім кафе і ресторанам, але всередині закладу – ні,
– пояснив Садовий.

Він додав, що наразі Львів не відкриває музеї та інші схожі установи. Натомість, в усіх відкритих магазинах має бути максимальне провітрювання, вимірювання температури і стеження за соцдистанцією.

Щодо роботи магазинів одягу та взуття, перукарень і салонів краси, мер Львова зазначив, що це розглядатиметься на наступному засіданні комісії з надзвичайних ситуацій. Вона засідатиме вже 12 травня.

Щодо ринків, то Садовий наголосив: все, що працює на свіжому повітрі – може працювати при дотриманні чітких правил.

"Ринки в нас працюють під доволі жорстким контролем і поліції, і райадміністрації", – зазначив мер Львова.

Що запрацює з 11 травня інфографіка 24 каналу
Що запрацює з 11 травня / Інфографіка 24 каналу

Що відомо про COVID-19 у Львові• Станом на 8 травня у Львові та на Львівщині підтверджено 660 випадків інфікування коронавірусом,
• з них 18 – летальні,
138 пацієнтів одужали.

Дивіться відеокоментар Андрія Садового щодо ситуації з COVID-19 у Львові: