Ще одну ділянку вулиці Бандери перекрили о 8:00. Реконструкція триватиме до кінця 2021 року.

До теми Вулиця Бандери має бути найкращою у Львові, – Садовий

У Львові перекрили ще одну ділянку вулиці Бандери

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР розповіли, що 28 травня о 8:00 перекрили ділянку вулиці Степана Бандери від вулиці Героїв УПА до Антоновича. Рух планують відновити о 20:00 31 грудня.

Проте у департаменті зазначили, що перекриття ділянки не спричинить змін у русі транспорту вулицями Антоновича і Героїв УПА. Об'їзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми. Роботи проводить ТзОВ "Онур" на замовлення ЛКП "Львівавтодор".


Схема об'їзду ділянки дороги від вулиці Героїв УПА до Антоновича / Фото ЛМР

Цікаво Перекриють до кінця року: у Львові відновлюють ремонт вулиці Пилипа Орлика

Коротко про ремонт вулиці Бандери

  • На вулиці Степана Бандери у Львові, зокрема на ділянці від вулиці Городоцької до Героїв УПА, 24 березня розпочали ремонт. Її планують відкрити для проїзду у липні.
  • За проєктом, на вулиці Бандери відреконструюють усі інженерні мережі й облаштують нові колії та контактну мережу трамваю.
  • Також тут замінять вуличне освітлення, облаштують з обох боків дороги велосипедні смуги, паркувальні кишеньки для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків.
  • Після ремонту вулиця Бандери стане інклюзивною. Тут будуть понижені тротуари, а усі пішохідні зони стануть придатними для пересування маломобільних груп населення.
  • Після реконструкції на вулиці встановлять 7 зупинок громадського транспорту та 4 світлофори.
  • Проєкт передбачає, що тривалість будівництва дороги становитиме 9 місяців.
  • Загальна вартість виконання робіт становить 209,49 мільйона гривень