Міський голова подякував за допомогу військовим частинам, курсантам університету БЖД та ліцею імені Героїв Крут й всім небайдужим львів'янам, які долучились до прибирання снігу у Львові. За словами Садового, ситуація на львівських дорогах стала набагато кращою, попри постійний снігопад.

Актуально Працюють понад 1500 двірників: у Львові продовжують боротись із заметами

Які методи боротьби з негодою запропонував Садовий

Мер Львова розповів, що гідрометцентр попереджає про значні опади 11 та 12 лютого. Тому Садовий запропонував містянам кілька заходів, які допоможуть Львову "пройти випробування снігом і впоратися з наслідками стихії". Зокрема він попросив львів'ян не користуватись приватним транспортом.

Без зайвої необхідності (потрібно – 24 канал) не користуватись приватним транспортом, а якщо все ж така потреба є, то не паркуватись на проїжджих частинах та поворотах. Це блокує проїзд для громадського транспорту та снігоочисної техніки,
– пояснив міський голова.

За словами мера, львівські школи спільно з батьками вирішуватимуть, у якому форматі проводити навчання 11 та 12 лютого.

"І з цього одразу випливає прохання до роботодавців дозволити своїм працівникам виконувати роботу дистанційно. Школи точно будуть відкритими, тож якщо дитина не має з ким залишитись вдома, то звичайно може навчатись офлайн", – додав Садовий.

Також міський голова нагадав власниками магазинів, кав'ярень та інших приватних закладів, що хідники біля них – це їхня відповідальність.