Львів повинен продовжувати бути лідером з виробництва електромобілів. Про це заявив мер міста Андрій Садовий, повідомила пресслужба Львівської міськради.

Читайте також Львівська облрада закупить для шкіл понад 3 тисячі примірників "Справи Василя Стуса"

Місто запрошує виробників електрокарів

Міський голова вже дав доручення виконкому міськради підготувати рішення про виділення землі для будівництва заводу електромобілів. Ділянки планують надати у промзонах "Сигнівка" та "Рясне".

Пропоную підготувати на засідання виконкому рішення стосовно сприяння міста по виділенню ділянок у промзонах "Сигнівка", "Рясне". Рішення, яке б дало всім, хто має бажання виробляти електромобілі, інформацію, що Львів готовий надавати ділянки з мережами за пільговою оплатою. Можна через приватно-публічне партнерство, щоб ми затягнули когось зі світових виробників сюди,
— заявив Садовий.

Львів – лідер з виробництва електромобілів в Україні

Очільник міста додав, що львів'яни дуже позитивно сприймають співробітництво міської влади та підприємства "Електрон".

"Дуже позитивно сприймається мешканцями міста співпраця Львівської міської ради і підприємства "Електрон". І те, що "Електрон" взяв у роботу виготовлення 250 електробусів – це великий плюс. Я вважаю, що нам треба тримати лідерство у виробництві електромобілів", – заявив Садовий.

Мер додав, що вкрай важливо облаштувати паркувальні майданчики та зарядні станції для власників електромобілів. На його думку, це одне з ключових завдань міської влади.

Цікаво 80% вартості ремонту вулиці Бандери – заміна колектора, – Садовий