Підрядник вже повністю заасфальтував ділянку вулиці Хмельницького від вулиці Олійної до Механічної. Невдовзі почнуться роботи на наступній ділянці – від Олійної до Липинського. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Цікаво Казка вже завітала: у Львові запалили головну ялинку – чарівні фото

Коли відкрили для проїзду ділянку від Олійної до Механічної

У першій половині грудня підрядник повністю заасфальтував відрізок вулиці Богдана Хмельницького від вулиці Механічної до вулиці Олійної, а минулої п’ятниці наніс розмітку. Відповідно від 21 грудня ця частина вулиці вже відкрита для проїзду транспорту,
– повідомили у "Львівавтодор".

Невдовзі почнуться ремонтні роботи на наступній ділянці вулиці Богдана Хмельницького – від вулиці Олійної до Липинського. Їх обіцяють завершити вже у 2021 році.

Коротко про ремонт вулиці Богдана Хмельницького у Львові

  • Ремонтні роботи на вулиці Хмельницького виконує ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".
  • За проєктом, загальна вартість реконструкції становить 175,4 мільйона гривень.
  • На вулиці замінять дорожнє покриття, встановлять нові дощоприймачі та облаштують 2 смуги руху.
  • На відремонтованій вулиці Хмельницького з'являться острівці на перехрестях, велодоріжки з обох сторін дороги, оновлені пішохідні тротуари, нові зупинки громадського транспорту та кишені для паркування.
  • За проєктом, підрядник повинен відреконструювати інженерні мережі: водопровід, каналізацію, зовнішнє освітлення, зовнішні мережі зв’язку, мережі газопостачання тощо.