Чоловіки намагалися перешкодити проведенню акції та мали з собою газові балончики й складанні ножі. Про це повідомили на сайті Нацполіції.

Важливо Під Радою чоловік намагався влаштувати самопідпал: фото і відео

У повідомленні зазначили, що поліція посилила заходи безпеки через акції протесту.

Працівники поліції провели поверхневий огляд та вилучили кілька газових балончиків та складанні ножі. А восьмеро агресивно налаштованих молодиків, які намагалися своїми діями перешкоджати проведенню заходів, затримали,
– заявили у поліції.

Наразі із затриманими спілкуються поліцейські та встановлюють усі обставини та мотиви такої поведінки.

Актуально Піротехніка і спроба самоспалення: у Києві та Львові пройшли мітинги за відставку Авакова – фото

Мітинги проти Авакова: головне

У Києві протестувальники провели чотири акції під стінами Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

  • Акція "Авакова у відставку" розпочалася на 9:00. Організатори пояснювали причину своєї вимоги – відсутність прогресу у розслідуванні гучних справ та зловживання.
  • Акція "Непокаране зло вбиває. Аваков має піти!" теж стартувала о 9:00. Мітинг організувала партія "Голос" за відставку Авакова.
  • Мітинг "Правого сектора" розпочався під Радою о 10:00. Там також закликали активістів виходити на протести під стіни обласних державних адміністрацій у своїх регіонах.
  • Протест "Проти поліцейського свавілля в Україні" відбувся під стінами Кабінету Міністрів на 14:00. Акцію організували KyivPride та "Центр громадських свобод".

Мітинг "Авакова у відставку!" проходив у Львові з 09:00. Активісти зібралися біля будівлі Головного управління Національної поліції Львівщини.

Як пройшов мітинг проти Авакова – дивіться у сюжеті 24 каналу: