У Львові значно зросла кількість хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації. Тож у місті активно працюють над збільшенням резерву ліжок.

Актуально Коронавірус у Львові та області: скільки нових хворих та яка ситуація у лікарнях

У Львові триває локдаун

Мер Львова Андрій Садовий розповів, що ситуація з поширенням коронавірусу у місті – невтішна.

"Навколо нас, фактично, всі країни мають локдаун до кінця квітня. Наразі у Львові карантин введено до 12 квітня, але, якщо дивитись об'єктивно, статистика не найкраща", – зазначив міський голова.

За словами Садового, у міських лікарнях станом на 5 квітня перебувають 1 112 пацієнтів. Через велику кількість хворих, які потребують госпіталізації у місті вирішили збільшувати кількість ліжок. Тож орієнтовно 10 квітня у міських лікарнях буде 2 тисячі ліжкомісць для хворих на коронавірус.

Але люди продовжують поступати кожного дня. За вчора, попри те, що це була неділя, надійшли 46 нових важкохворих пацієнтів. І це тільки у Львові, по області – взагалі більше сотні. Тому наразі іншого варіанту, як бути в локдауні, немає,
– додав мер.

Садовий зазначив, що важливо, щоб люди розуміли складність ситуації, адже наразі багато з них нехтують карантинними обмеженнями.

"Щодо карантину, то поки все без змін, але якщо піде погіршення, то можуть закрити все: і авіа, і залізничне сполучення зі Львовом", – підсумував міський голова.

До теми Ситуація – критична, залишайтеся вдома, – Садовий звернувся до львів'ян через COVID-19

Коротко про ситуацію з коронавірусом у Львові

  • Станом на 5 квітня в стаціонарах медзакладів міста лікуються 1112 пацієнтів. З них 1041 людина – хвора на коронавірус, 70 – перебувають у реанімації, а 33 людини – підключені до апаратів ШВЛ.
  • Наразі у львівських лікарнях є 1500 ліжкомісць для пацієнтів з коронавірусом.
  • Через досить тривожну ситуацію з коронавірусом у місті вирішили розгорнути ще близько 1 тисячу додаткових ліжок.
  • На створення тимчасових госпіталів з бюджету Львова виділили 18 мільйонів гривень.
  • З 25 березня Львівщина перейшла у червону карантинну зону. В області почали діяти обмеження, передбачені для найвищого рівня епідемнебезпеки.
  • Своєю чергою, у Львові вирішили продовжити локдаун до 12 квітня.

карантин в україні
Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу