Відомо, що 4 нових підозри на коронавірус у мешканців Львова та Жовківського району, повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

До теми У Львівській області ввели режим надзвичайної ситуації

20 березня у Львові підтвердили перший випадок зараження коронавірусом. На Covid-19 захворів 59-річний львів'янин, який 13 березня повернувся з Німеччини.

Мер Львова Андрій Садовий додав, що, повертаючись з Німеччини, чоловік усвідомлював, що є у групі ризику. Відтак, у перший же день після повернення чоловік здав аналізи у приватній лабораторії. Хворий весь час намагався бути у самоізоляції, а після отримання позитивних результатів, одразу звернувся до інфекційної лікарні.

22 березня повідомили про другий випадок зараження. Захворіла у 51-річна жінка, яка повернулася з Австрії. Після прибуття вона самоізолювалася, а коли стан здоров'я погіршився, одразу звернулася до лікарні.

Станом на 26 березня в Україні зафіксовано 156 випадки зараження коронавірусом, з яких 5 летальних, а 1 людина одужала.

Головне про коронавірус в Україні

  • 12 березня Україна ввела карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме до 24 квітня. Також держава закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.
  • Закрили й усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе тощо. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки та страхові компанії.
  • З 18 березня повністю припинили міжміське пасажирське залізничне сполучення. Також закрили метро у Києві, Харкові та Дніпрі.
  • Уряд планує ввести режим надзвичайної ситуації по всій Україні.