Про це інформує пресслужба Львівської ОДА.

Щодо підтверджених випадків В Україні підтвердили 14 хворих на коронавірус: серед них троє дітей

У Львові є 24 людини, госпіталізовані з підозрою на коронавірус, однак наразі вони не підтверджені. Біоматеріал скеровано до Києва для дослідження.

До цього на Львівщині з підозрою на Covid-19 госпіталізували 2 дітей віком 3 і 15 років. Шість нових пацієнтів, що поміщені в інфекційну лікарню 17 березня, мають ознаки ГРВІ, усі вони нещодавно прибули з Європи.

Стан усіх хворих – стабільний, в однієї людини – пневмонія. Наразі проводяться обстеження, аналізи на Covid-19 будуть відправлені в Київ. Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі,
– розповів виконувач обов’язків директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Зауважимо, що кількість людей з підозрою на коронавірус на Львівщині різко зростає. Тим часом місцева влада активно вводить низку необхідних заходів реагування. Зокрема, у Львові перепрофілюють швейні фабрики, відтепер там шитимуть костюми біозахисту для медиків.

Увага! У Львові превентивні заходи щодо уникнення спалаху коронавірусу у регіоні запрацювали раніше, аніж на решті території України. Так, 16 березня там закрили усі заклади торгівлі, громадського харчування тощо. Працюють лише аптеки, продуктові магазини, АЗС, банки, поштові відділення.

Яка ситуація з коронавірусом в Україні?

Станом на 18 березня в Україні підтверджено 14 позитивних результатів на коронавірус Covid-19. У Чернівецькій області 10 хворих, в Житомирській – 1, у Київській області – 1 та в Києві – 2 підтверджених випадки. Серед них, на жаль, – 2 летальних. Померла 71-річна жінка з Житомирщини, яка приїхала нещодавно з Польщі, та 33-річна жителька Буковини. Остання мала декілька хронічних хвороб і лікувалася протягом тривалого часу.

Серед інфікованих Covid-19 в Україні є маленькі діти. Одному хворому 10 років, другому – рік і десять місяців, третій дитині всього шість місяців. Усіх їх лікують у Чернівцях.

Симптоми коронавірусу
Симптоми коронавірусу /​ Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.