Щоправда, у планах львівських чиновників рити тунелі і прокладати колії немає, а от сайт вже – готовий. Більше того розробники-дотепники веб-сторінки ґрунтовно підійшли до втілення ідеї.

Львівська складається з трьох окремих ліній, принаймні так стверджують розробники.

Вони навіть вигадали свою легенду створення метрополітену. Згідно з нею, метро побудували бандерівці під час нацистської окупації міста в часи Другої світової війни з використанням рабської праці росіян. Тоді схема ліній нібито дуже нагадувала герб України.

Повний випуск програми "Вєсті UA" дивіться тут.

У розділі вакансій найбільш популярними посадами є: "Активний учасник масових заходів у Львівському метро", "Реалізатор соняшникового насіння в підземних переходах львівського метро" і "Контролер пропускних пристроїв метрополітену".

Як зазначають на сайті, після відставки в уряді працювати помічником начальника станції львівського метро погодився сам Зорян Шкіряк.

І що найбільше розчулює – нещодавно у львівському метро зацвіла сакура, про це стверджують все ті ж розробники сайту.

А ще історія самого метро оповита містичними історіями. За однією із них, виявляється у підземці можна зустріти потяг-привид. Він нібито один раз на місяць пізно увечері, коли основний пасажиропотік вичерпується, починає курсувати. Потяг зупиняється на кожній станції, але рідко відчиняє двері.