Динаміка мегаполісу і комфортний затишок заміського життя. Усе це поєднує ЖК "Щасливий". Відома і надійна столична компанія-забудовник відтепер пропонує свій формат благополуччя і львів'янам.

"Тут передбачені підземні паркінги, тобто подвір'я без машин. Це фонтан, який буде прикрасою житлового комплексу. Це багато дитячих майданчиків, зон відпочинку, це таке сімейне дозвілля, в якому можна будувати щастя", – зазначив Євген Савочка, генеральний директор компанії "НоваБудова".

У компанії "НоваБудова" переконані, що якість робіт завжди має бути в пріоритеті. Не даремно навіть найвимогливіші клієнти будують свої плани разом із ЖК "Щасливий".

"В Києві неймовірний ажіотаж довкола квартир – вже все продано. Ми ледве-ледве для сестри знайшли квартиру. Забрали останню у 5-ти поверховому будинку. Зараз займаємося ремонтом цієї оселі. Тому я впевнена, що і у Львові люди будуть із задоволенням купувати це житло", – розповіла телеведуча Ольга Фреймут.

Житло без посередників – це ще один вагомий аргумент на користь нового гравця на ринку львівської нерухомості. Відтепер переваги життя у помешканнях із поліпшеним плануванням зможуть відчути і львів`яни. Щасливі люди житимуть в ЖК "Щасливий".