Наразі Львів перебуває у помаранчевій карантинній зоні. Проте у місті кількість хворих на коронавірус невпинно росте.

Актуально Щеплення отримають не лише медики: на Львівщині почали вакцинацію публічних людей та активістів

Школярів переводять на дистанційне навчання

Учнів 5 – 11 класів усіх шкіл Львова з 16 березня переведуть на дистанційне навчання. Також припинять роботу всі заклади позашкільної освіти – гуртки, секції тощо. Своєю чергою, школярі 1 – 4 класів продовжать навчання у звичному режимі.

За словами мера Львова Андрія Садового, такі заходи ввели у зв'язку зі складною епідемситуацією у місті. Школярі старших класів не ходитимуть до школи протягом наступних 2 тижнів.

Це перший крок, щоби не потрапити в червону зону,
– зазначив Садовий.

У місті скасують усі спортивні змагання, які планували проводити у закритих приміщеннях.

У Львові збільшилась кількість хворих на коронавірус

За словами міського голови, у Львові, порівнюючи з минулим тижнем, зафіксували зростання захворюваності на 30%. Минулого тижня 120 львівських вчителів захворіли на коронавірус. Проте станом на 15 березня у місті є вже 150 хворих вчителів.

"Ріст серйозний і щодо дітей і щодо вчителів. Найсерйозніше – динаміка госпіталізації хворих у медичні заклади", – зазначив мер.

Садовий також додав, що місто перебуває за пів кроку від червоної зони, жорстокі обмеження якої передбачають закриття магазинів та ринків.

За словами заступника мера Львова Андрія Москаленка, ситуація з коронавірусом у Львові й справді стала складнішою. Львівські медики розповіли про кілька тенденцій:

  • Коронавірус почав вражати молодих людей без супутніх захворювань.
  • У Львові щоденно зростає кількість заповнених ліжкомісць для лікування хворих на коронавірус.
  • Коронавірус починає проявлятись швидше – не на 14, а вже на 6 – 8 день.

Читайте також Розраховуємо лише на власні сили, – Садовий розповів про додаткові ліжка для хворих на COVID-19

Які ще обмеження ввели у Львові

Також мер міста просить поліцію звернути увагу на роботу нічних клубів. Адже протягом вихідних у нічних закладах міста зафіксували проведення заходів без дотримання протиепідемічних норм.

Ми сьогодні чітко дали меседж поліції. Якщо поліція не зуміє забезпечити закриття нічних клубів – це робитимуть вищі чиновники з Києва. Зокрема, звертатимемося до очільника МВС Авакова,
– додав Садовий.

За словами міського голови, у Львові громадський транспорт продовжуватиме працювати без змін. Проте перевозити пасажирів дозволяють лише на сидячих місцях.

Правила адаптивного карантину / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу