На сайті Інтеполу з’явилась інформація про те, що за запитом правоохоронних органів України у розшук оголошені двоє уродженців Росії: Дмитро Голуб та Луан Кінгісепп.

Саме їх підозрюють викраденні автомобіля та у вбивстві Тараса Познякова, який підібрав чоловіків дорогою зі Львова до Києва.

6 травня, поліція встановила особи і оголосила в розшук підозрюваних у вбивстві 25-річного львів'янина Тараса Познякова. На сайті поліції Київщини з’явились фото та дані про підозрюваних.

Читайте також: Розшук Тараса Познякова. Що відомо?

36-річного громадянина України Дмитра Голуба з позивним "Тоф" та 25-річного росіянина Луана Кінгісепп з прізвиськом "Лука" розшукують за підозрою в умисному вбивстві на основі корисливих цілей, незаконному привласненні транспортного засобу, незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами.

Раніше правоохоронці припустили, що вони можуть переховуватись в зоні АТО на сході України.

Нагадаємо, 4 квітня дорогою зі Львова до Києва 25-річний львів’янин Тарас Позняков підібрав двох попутників. Проте до столиці він так і не доїхав, а його автомобіль через тиждень знайшли у Києво-Святошинському районі поблизу Києва.