Договір встановлює межі співпраці та визначає графік газовидобувних робіт на ділянці, яка розташована на Львівщині поблизу польського кордону. Про це повідомили в пресслужбі PGNiG.

Читайте також Розкрадання газу на Львівщині на 730 мільйонів: САП завершила розслідування

Чому польська компанія видобуватиме газ на Львівщині

У пресрелізі мовиться, що ділянка на Львівщині, де хочуть видобувати газ, є досить перспективною. За результатами досліджень, за геологічними структурами вона схожа на ділянку біля Перемишля. Саме там розташоване найбільше родовище природного газу в Польщі.

Для забезпечення фінансового захисту спільного проєкту PGNiG і "Енергетичні ресурси України" вже розпочали переговори з Міжнародною фінансовою корпорацією розвитку США та Poland's Export Credit Insurance Corporation (KUKE).

Що відомо про Міжнародну фінансову корпорацію розвитку США

US International Development Finance Corporation – це організація, яка фінансує приватні проєкти розвитку у країнах з нижчим та середнім рівнем доходу. Цю установу створили 20 грудня 2019 року шляхом злиття Закордонної приватної інвестиційної корпорації з Кредитним управлінням з питань міжнародного розвитку та кількома меншими фондами.

Коротко про нафтогазову компанію PGNiG

  • PGNiG – це найбільша нафтогазова компанія Польщі, яка займається розробкою газових і нафтових родовищ.
  • Компанія видобуває та транспортує енергоносії, будує нафтогазові транспортні мережі. Також GNiG займається експортом та імпортом газу.
  • PGNiG експортує газ в Україну з 2016 року. Загалом за цей час компанія поставила у нашу країну 3 мільярди кубічних метрів газу.
  • 26 лютого віцепрезидент ради директорів PGNiG Роберт Перковський повідомив, що компанія хоче почати розробку родовища у Львівській області в 3 кварталі 2020 року.
  • 11 вересня голова правління польської компанії Єжи Квецінскій заявив, що до кінця листопада PGNiG також почне дослідження газових родовищ на Прикарпатті біля українсько-польського кордону.