"Зробити все, щоб людина, звернувшись до нас, завжди пішла задоволеною. Якщо він не отримав позитивну відповідь, він повинен отримати роз'яснення", - каже голова Запорізької ОДА Олександр Пеклушенко.

Колишній губернатор Запорізької області Борис Петров, звільнений з посади президентом Януковичем, почувається бадьоро. А припущення про те, що його звільнили за якісь недоліки у роботі відкидає. Навпаки, каже, працювали, неначе бджоли.

"Причин я не знаю, можу лише сказати, що я горджуся своєю командою. За той час, який ми працювали, ми зробили дуже багато корисного, потрібного", - каже екс-голова Запорізької ОДА Борис Петров.

Не вірять політологи і в те, що не впорався з керівництвом областю і губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк, мовляв, наймовірніше Києву просто потрібна своя людина.

"А швидше як менеджер майбутньої виборчої кампанії.Змусив поміняти менеджера з одного на іншого", - вважає політолог Юрій Шведа.

Відтак Цимбалюка замінив Михайло Костюк уродженець Івано-Франківщини, який тривалий час працював у Львові від бригадира колії до начальника служби колії Львівської залізниці. Остання його посада керівник Укрзалізниці. Його як і Пеклушенка представив перший віце-прем'єр Адрій Клюєв.

"Я щиро впевнений, що ми з вами збудуємо таку модель роботи, коли буде відкрите спілкування, повне розуміння. Надіюсь наша робота буде взаємоввічливою". - каже голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Відтак Костюку доведеться насамперед створити власну команду, адже Усі заступники Михайла Цимбалюка написали заяви на звільнення.