"7 травня, у Львові суд призупинив ухвалу міськради про заборону радянської символіки. Сьогодні у Львові знову прийняли рішення, аби заборонити символіку (тут хтось вигукнув, що такого рішення не приймали, – "24"). Ну, а може й не прийняли, не можу зараз сказати. Відтак, тут ми маємо двозначну ситуацію: ніби прийнято, ніби відмінено. На жаль, у нас така ситуація, що рішення приймаються о 6 ранку, а в 10 ранку розпочинаються різні святкові заходи". – сказав Покровський.

Він також пригадав, що минулого року був на святі Перемоги не у Львові, а у Севастополі, і був дуже задоволений тим, на якому рівні там проводяться заходи, присвячені Дню Перемоги.

"Там – всенародне свято, 100-тисячна демонстрація, військовий парад. Сьогодні Президент України там. І це все проводиться на державному рівні. Коли нарешті Львів проводитиме на державному рівні теж такі заходи, які стосуються усієї України, тоді у нас буде святий спокій. Щоб виконувалися усі закони України, Конституція. Не може бути один закон у Севастополі, інший у києві й ще інший у Львові. Україна у нас єдина. Це все, що ми б хотіли сказати", – наголосив він.

Нагадаємо, раніше Покровський ініціював розгортання прапора перемоги на Марсовому полі у Львові.