За словами Садового, наразі у світі зовсім різна ситуація з коронавірусом. Зокрема Велика Британія та Ізраїль відчиняються, бо виконують план вакцинації, а ось Польща вводить жорсткіший локдаун.

Актуально Понад 1000 нових хворих за добу: невтішна статистика COVID-19 на Львівщині

Авіаційне та залізничне сполучення поки не зупинятимуть

Садовий зазначив, що рішення про зупинку авіаційного та залізничного сполучення приймає лише міністерство інфраструктури та міністерство охорони здоров'я.

Такої потреби на сьогодні нема. Але якщо ситуація кардинально не зміниться у нашій державі, будуть наступати нові штами, то може бути зупинений рух між усіма містами в нашій країні,
– зазначив мер.

Міський голова додав, що виробництво вакцин в Україні – це питання безпеки та виживання.

"Те, що до українського уряду дійшла істина про необхідність максимально у стислі терміни організувати виробництво власних вакцин тут, в Україні – молодці, бо це питання виживання, це питання нашої безпеки", – заявив Садовий.

Мер зауважив, що ніяка країна не даватиме Україні вакцини, поки не зробить щеплення усім своїм громадянам. Садовий зазначив, що сьогодні важко спрогнозувати, які будуть нові штами коронавірусу.

"Ми вступили у період постійних пандемій, які з нами будуть довго", – підсумував міський голова.

До теми Треба готуватися до непростих часів, – Садовий про ситуацію з COVID-19 у Львові

Коротко про ситуацію з коронавірусом у Львові

  • Станом на 6 квітня в стаціонарах медзакладів міста лікується 1101 пацієнт. З них 1042 людини – хворі на коронавірус, 68 – перебувають у реанімації, а 35 людей – підключені до апаратів ШВЛ.
  • У львівських лікарнях є 1500 ліжкомісць для пацієнтів з коронавірусом. До 10 квітня резерв ліжкомісць збільшать до 2 тисяч.
  • На створення тимчасових госпіталів з бюджету Львова виділили 18 мільйонів гривень.
  • З 25 березня Львівщина перейшла у червону карантинну зону. В області почали діяти обмеження, передбачені для найвищого рівня епідемнебезпеки.

карантин в україні
Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу