Про це заявив ведучий програми "ТаТоТаке" Сергій Болотніков. При цьому, за його даними, у клубі вже декілька днів працюють люди, які оцінюють майно "Карпат".

Читайте також: Український депутат Герега активно розвиває бізнес в анексованому Криму та Росії: деталі

Герега може стати новим власником "Карпат" (дивіться відео з 16:38)

Болотніков заявив, що Герега домовився про купівлю з президентом "Карпат" Петром Димінським та Ігорем Коломойським, який через офшори володів львівським клубом. Однак чи угода вже укладена – поки невідомо.

Варто додати, що Олександр Герега, який разом з дружиною Галиною є власниками мережі будівельних супермаркетів "Епіцентр", є віце-президентом Федерації футболу України. У 2012 році був обраний народним депутатом від 192-го виборчого округу. Увійшов у фракцію "Партії регіонів" у Верховній Раді. Його дружина Галина, яка до цього була секретарем Київради, балотувалася у Києві, але програла вибори у своєму окрузі представнику ВО "Свобода" Андрію Іллєнку.

Читайте також: Хто ввійшов до ТОП-10 найбагатших українців

16 січня 2014 року Олександр Герега проголосував за "диктаторські закони". Після втечі Віктора Януковича 21 лютого вийшов з фракції "Партії регіонів". У жовтні 2014 року був знову обраний депутатом Верховної Ради.

З 2013 року – президент Федерації важкої атлетики України.

Статки Олександра та Галини Герег у 2017 році оцінювали у 688 мільйонів доларів.