Про це пише журналістка Вікторія Балицька на своїй сторінці у Facebook.

"Ми з Марічкою Кужик знімали там на телефони відео, і поруч слідчий спілкувався зі свідком – жінкою. Ми добре чули розмову. Ця молода жінка перед тим обурювалася, що це не той водій, що був за кермом. Слідчий просив її дати свідчення, розказати, хто насправді керував "Мерсом". Ми з Марічкою обидві чули, як та почала віднєкуватися. Що мовляв не знає як Димінський виглядає, що не бачила толком і таке інше", – зауважила вона.

Читайте також: Резонансна ДТП за участю олігарха Димінського: жінка померла, бізнесмен утік

За її словами, коли вони покинули місце ДТП, свідків того факту, що за кермом був Димінський – не було.

"Саме за кермом. Те, що там він в позашляховику сидів і таке інше – то не є в юридичній площині доказом, що він керував авто", – підкреслює журналістка.

Водночас брат загиблої Степан Мацевко наголошує, що Димінський все ж керував авто, а після ДТП, не надавши першої медичної допомоги його сестрі Наталі Трілі, "пересів у позашляховик Lexus (номерний знак ВС0222СК) і змився у невідомому напрямку".

Крім того, після цього, як родич загиблої, до авто олігарха підійшов його охоронець, який стверджував, що це він був за кермом Mercedes.

"Зіткнення було дуже сильним, з авто сестри не залишилося нічого, "Мерседес" злетів у кювет і врізався в дерево. Але чомусь на водієві, який стверджує, що був за кермом, нема жодної подряпини чи синця. Також є свідки, які бачили, як Димінський пересідав у позашляховик. Тепер він максимально замітає сліди та уникає кримінальної відповідальності", – додає Степан Мацевко.