Про це в коментарі depo.ua розповів командир Першої окремої штурмової роти ДУК Олександр Карась із позивним "Друг Подолянин".

"Відбивали атаку сепарів, за участю арти, військової техніки. Василь загинув від кулі снайпера, із автоматом в руках", – розповів він.

ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА БАТЬКІВЩИНУ ДРУГ "МІФ" Поліг смертю хоробрих боєць ДУК "Правий сектор" Василь Сліпак (позивний "Міф"), ...

Опубліковано Мобільний Оперативний Штаб/Правий сектор 29 червня 2016 р.


Військовий медик Яна Зінкевич повідомила, що Василь отримав смертельне поранення у нижню частину тулуба. Тіло перебуває в прифронтовому морзі.

Прошу максимального репосту! Інформація по 200, 300! Сьлгодні зранку, близько 6, в районі Дебальцево-Луганське був бій...

Опубліковано Яною Зінкевич 29 червня 2016 р.


Брат Василя Орест Сліпак повідомив, що похорон відбудеться у Львові.

Василь сьогодні загинув, як герой. Яна Зінкевич любязно погодилась допомогти з усіма формальностями і транспортуванням д...

Опубліковано Orest Slipak 29 червня 2016 р.


Василь був кулеметником. Він родом зі Львова. В нього залишилися батьки і старший брат.

Навчався у львівській консерваторії. У 1996-му підписав контракт з "Опера Бастилія". Ось одні найкращих композицій у його виконанні:


Василь жив у Франції, зробив там чудову кар’єру. Під час Майдану не мав можливості поїхати в Україну (в нього був підписаний контракт із оперою), тому влаштовував акції на підтримку України у Франції. Паризькі українці збиралися біля фонтану Сан-Мішель – там, де колись було вбито Симона Петлюру.

Проживши у Франції 20 років, він полишив зіркове європейське життя і поїхав в АТО захищати свою Батьківщину.

Нагадаємо, журналісти повідомили, що о шостій ранку 29 червня в зоні АТО загинув український доброволець, оперний співак Василь Сліпак. У штабі АТО поки що не підтвердили цієї інформації.