Тури Україною

Чи не найпопулярніший напрямок – Карпати. Тут є що робити охочим до спокійного відпочинку. На них чекають термальні курорти та купання у чанах. Натомість активних туристів зацікавлять кінні, велосипедні, піші походи, а також сплави гірськими річками.

Є і гастрономічні тури для гурманів з сиро-винними дегустаційними залами. У травні Закарпаття вабить туристів квітучою долиною нарцисів. Туроператори також пропонують екскурсії замками, поїздки на водоспади та до озера Синевир.

В Одеській області досить цікавим є триденний тур в українську Венецію – Вилкове. Це неймовірне місто на воді. А весна - саме той час, коли канали міста наповнені водою, дерева цвітуть і у Вилково панує особлива затишна атмосфера.

Туристам пропонують погуляти на човниках водними каналами та екскурсію по місту. У Вилково є незвичний краєзнавчий музей, який називають Будинком рибалки. Тут можна побачити справжній, в повний зріст корабель.

Львів залишається лідером серед туристичних напрямків на травневі свята. Окрім прогулянок старовинним містом, туроператори пропонують також екскурсії замками Львівщини "Золота підкова".

Сюди входять три замки, які найкраще збереглися на Львівщині – Олеський, Підгорецький та Золочівський. Олеський замок вважається одним з найстаріших на території Україні. Підгорецький колись був одним із найкрасивіших палаців у Європі.

Ціни та тури Україною такі:
Карпати – тур на 3-4 дні від 2000 до понад 3000 гривень за одну особу.
Вилкове – близько 3 тисяч гривень за 3 дні з особи.
Львів – від 3 тисяч гривень за 3-денний тур з людини.

Подорожі за кордон

Якщо є трохи більше коштів, можна попрямувати і за кордон. У топі найпопулярніших європейських напрямків серед українців залишаються Польща, Чехія та Угорщина. А все завдяки тому, що туди можна доїхати автобусом і заощадити на перельоті.

Натомість Амстердам у травні традиційно дорожчає. Цієї пори тут починається цвітіння тюльпанів і тисячі туристів з’їжджаються подивитися на цю красу. Улюблений напрямок українців – Грузія. Але сюди треба вирушати мінімум на тиждень.

Ціни:
Якщо ви хочете провести травневі свята у Грузії, готуйте близько 300 євро за 7 днів. І це без перельоту.
Водночас 3-денний автобусний тур через Краків, Прагу та Будапешт при наявності шенгену обійдеться лише у 70 євро.
Три дні у Будапешті можна провести за 105 євро.
У Празі ще дешевше – за три дні 95 євро
Тоді як Амстердам обійдеться від 300 євро за 3 дні.

Відпочинок на морі

З травневих вихідних можна організувати собі і відпустку, якщо взяти між ними вихідні за власний рахунок. Тоді можна і до моря гайнути. Найдешевші тури у Болгарію. Втім, тут навряд чи можна буде покупатися у морі.

Температура повітря у травні тут близько 20 градусів. Але у цей час в Болгарії відбувається традиційний фестиваль Троянд. Цю квітку вважають символом країни. Проте, якщо хочеться більше тепла, вирушайте у Туреччину чи Єгипет.

У травні в цих курортних країнах прекрасна температура для відпочинку. У Туреччині – плюс 25 у повітрі і плюс 22 у морі. Тому цілком можна купатися і засмагати. У Єгипті – ще тепліше – +33 на вулиці і +26 у морі.

Ціна:
Болгарія тиждень – всього за $112
У Туреччині за 7 ночей просять від $220
Єгипет підріс у ціні – від $400 за 8 ночей.

Читайте також: Статистика подорожей: в яких регіонах України громадяни найчастіше подорожують Європою