Про це повідомляє видання "Факти".

Раніше повідомлялося, що 215 львівських туристів не змогли 27 квітня вилетіти через аеропорт у єгипетському Шарм-ель-Шейху у зв'язку з технічними причинами. Українців перевезли в готель.

В українському МЗС 28 квітня повідомили, що українці зможуть вилетіти з Єгипту о 18:00 суботи.

Нас щойно привезли в аеропорт. Довгоочікуваний рейс вже з'явився на табло. Ми повинні полетіти за єгипетським часом о 20:00 (за українським – о 21:00). Сподіваюся, цього разу ми все-таки полетимо,
– розповіла туристка Христина.

Інша туристка Ганна розповіла, що перед попереднім рейсом, на 18:00, українцям надали квитки на рейс, якого не існує.

Читайте також: У Львові 200 розлючених пасажирів заблокували рух електричок

Коли о 16:00 нарешті приїхав автобус, який мав везти нас в аеропорт, мені й кільком іншим туристам було оголошено, що ми повинні заплатити по 40 доларів! Мовляв, це плата за те, що ми "продовжили своє проживання в готелі". Ми остовпіли,
– розповіла Ганна.

За словами жінки, інцидент завершився справжнім скандалом, після якого її все ж "спромоглися пустити в автобус". Окрім того, за словами Ганни, представник туристичного оператора "кудись зник".

"Я взагалі не заходила в номер з 10:00! За що я маю платити? Менеджер (наскільки я зрозуміла, це був працівник туркомпанії) не здавався: "Якщо не заплатите, автобус в аеропорт поїде без вас!" Зачинив перед нами двері автобуса. Це був якийсь жах", – уточнила туристка.

Вона також розповіла, кому з туристів було "найважче".

"Замучені і втомлені, ми сподівалися, що ось-ось полетимо. Особливо важко довелося туристам, які були з маленькими дітьми. Уявіть, спочатку дітей будили о третій годині ночі, потім о п'ятій ранку, потім о дев'ятій... Але на цьому проблеми не закінчилися. Коли ми дісталися до аеропорту, нам видали квитки на неіснуючий рейс", – наголосила жінка.

Зазначимо, що згідно з оновленою інформацією, туристи повинні вирушити в Україну о 21:00 за київським часом.