Джерело: ZAXID.NET

Пісний помер у віці 58 років. На жаль, він так і не зміг одужати від коронавірусу.

Цікаво 5 529 нових хворих на коронавірус в Україні: актуальна статистика

Першими сповістили сумну звістку колеги Пісного

Генерал-лейтенант міліції, ексначальник міліції Львівщини та ексзаступник начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василь Пісний помер вранці 28 січня. Першими про смерть Пісного повідомили його колеги.

Давайте помолимось. Пішов у вічність Пісний Василь Михайлович. Царство небесне і вічна світла пам'ять,
– повідомив у фейсбуці ексміліціонер Олег Рудницький.

Також про смерть Пісного написали на фейсбук-сторінці львівського осередку "Асоціації ветеранів МВС України".

"Сьогодні прийшла сумна звістка. 28 січня 2021 року помер наш колега, ветеран органів внутрішніх справ, колишній начальник ГУ МВСУ у Львівській області, генерал-лейтенант міліції Пісний Василь Михайлович", – йдеться у повідомленні.

Пісний тривалий час лікувався від ускладнень COVID-19. У листопаді 2020 року деякі місцеві ЗМІ навіть помилково повідомили про його смерть. Проте ця інформація виявилась хибною.

Що відомо про Василя Пісного

  • Василь Пісний очолював УБОЗ та УМВС в Тернопільській області, а у 2008 – 2010 роках був начальником УМВСУ у Львівській області.
  • У 2010 році Пісного обрали депутатом Львівської облради від "Фронту змін". Пізніше він обійняв посаду першого заступника голови Львівської облради.
  • Пісний з березня 2014 до 4 січня 2015 року очолював Департамент боротьби з економічною злочинністю МВС України. Тоді його призначення на цю посаду супроводжувалось акціями протесту у Львові.
  • З вересня 2015 року до червня 2019 року він працював заступником начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ.
  • 10 липня 1995 року його затримали за підозрою у рекеті. Після цього Пісний провів 5 місяців у СІЗО. Справу щодо Пісного закрили за відсутністю в його діях складу злочину.
  • Пісний отримав статус учасника бойових дій, провівши у зоні АТО 3 дні. Після цього трапився інцидент з Володимиром Парасюком – Пісний отримав удар ногою у парламенті. Тоді він заявив, що написав офіційну заяву та відмовився від статусу учасника бойових дій.