Вулиця Личаківська відкрита для проїзду, але тут все ще працює техніка. Тут ще потрібно завершити хідники та благоустрій. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Цікаво У Львові відремонтують ще 2 вулиці за гроші Європейського інвестиційного банку: фото

  Вулицю відкрили для проїзду в обидва боки

  На вихідних ми повністю перекривали рух на вулиці Личаківській на ділянці від "Ензиму" до вулиці Букової, щоб якісно нанести останній шар асфальтного покриття. Роботи вчора завершили, відповідно вулиця відкрита для проїзду транспорту,
  – наголосив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий

  Наразі працівники організації-підрядника продовжують замощувати хідники. Також вони встановлюють бар'єрне огородження в частині лісу, завершують освітлення, розмітку і благоустрій.

  Дивіться фото відремонтованої вулиці Личаківської / Фото Львівської міськради

  Коротко про ремонт вулиці Личаківської у Львові

  • Проєкт відновлення вулиці Личаківської передбачав капремонт дороги, будівництво господарсько-побутового колектора та реконструкцію дощового каналізаційного колектора.
  • Також оновлену вулицю повинні були розчистити від кущів та дрібнолісся.
  • За проєктом, на Личаківській потрібно було переоблаштувати тротуари та створити нові велосмуги й зупинки громадського транспорту.
  • Вулиця стане інклюзивною – тут для безперешкодного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачили пониження хідників та позначення плиткою з тактильним покриттям наближення до пішохідного переходу та зупинок.
  • Замовником робіт став "Львівавтодор", а виконавцем – ТзОВ "Автомагістраль-Південь". Загальна вартість проєкту – 160,3 мільйона гривень.