Це слідує з вироку Галицького районного суду м. Львова від 1 листопада.

Як йдеться в постанові суду, у травні 2016 року Михайловський зустрівся з представницею "Новокому", яка хотіла проконсультуватися щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами на Південно-Сулятинській площі на території Львівської та Івано-Франківської областей.

За даними слідства, замдиректор "Західукргеології" повідомив, що має можливість вплинути на знайомих службових осіб Державної служби геології та надр України та Державної комісії України по запасах корисних копалин, у компетенцію яких входить затвердження необхідної документації, і запропонував за хабар посприяти у підготовці та погодженні документації на газове родовище з подальшою видачею спеціального дозволу на користування надрами. На наступній зустрічі Михайловський повідомив, що йому необхідно надати неправомірну вигоду, розмір якої буде коливатися від 2 до 3 мільйонів гривень, повідомляють "Наші гроші".

Читайте також: На керівні посади в Держгеонадра пройшли люди з відкритими кримінальними справами, – експерт

Спочатку на рахунок Михайловського було перераховано 15 тисяч гривень, а згодом при особистій зустрічі – ще 1,5 мільйона гривень. Під час передачі цієї частини хабара правоохоронці затримали заступника голови "Західукргеології" у його робочому кабінеті.

Суд кваліфікував дії Михайловського як прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди (по ч.2 ст.369-2 КК).

Михайловський уклав угоду з прокурором про визнання винуватості і отримав покарання у вигляді штрафу у розмірі 25,5 тисяч гривень. За рішенням суду йому також повернуто заставу в розмірі 131,8 тисячу гривень.

Читайте також: Корупціонери у мантіях: чому жоден суддя-хабарник не був покараний

З 2008 року до 2015 Ігор Михайловський був директором ПП "Геобурпроект", власницею якого з 2008 року є його дружина Мирослава Михайловська.

Засновником львівського ПП "Новоком" є Богдан Барабаш, керівник – Ігор Черський.