Про це повідомив доцент кафедри програмування ЛНУ Святослав Літинський. Він розповів, що його разом з колегами повинні були щепити від коронавірусу ще 16 квітня. Однак досі щеплення він не отримав.

До теми Вакцинація триває: Львівщина очікує на другу партію препарату Covishield

У 5 лікарні вакцини немає

За словами Літинського, він записався на вакцинацію через додаток "Дія". Його колег з кафедри біології повинні були щепити 8 квітня, а з кафедри географії – 9 квітня. Натомість усіх інших працівників університету вакцинувати повинні були 16 квітня.

Щойно (15 квітня – 24 канал) повідомили, що на п'ятницю вакцини не вистачить. Вакцинація переноситься на наступний тиждень,
– розповів Літинський.

Проте 20 квітня викладачу повідомили, що вакцинацію працівників ЛНУ знову відклали через відсутність препарату.

"У зв'язку із повідомленням від керівництва 5 Міської клінічної лікарні про закінчення вакцини, ми змушені на деякий час відкласти процес вакцинування працівників університету", – мовилось у повідомленні.

За словами Літинського, йому сказали, що повідомлять, коли вакцина знову буде у наявності. Тоді ж і відновлять процес вакцинації.

На Львівщині вакцинують не всіх освітян

Директорка Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Наталія Тімко-Іванченко зауважила, що на Львівщині наразі вакцинують лише освітян, залучених до процедури проведення ЗНО. Щеплення вчителям шкіл і викладачам ВНЗ поки не робитимуть. Про це повідомляє "Твоє місто".

Відповідно до дорожньої карти вакцинації, освітян вакцинуватимуть на третьому етапі. Наразі ми частково завершили перший і другий етапи щеплень від коронавірусу. Вакцину Covishield, яка надійшла, використали. Коли надійде вакцина, яка буде передбачена на цьому етапі, вакцинація знову триватиме,
– зазначила епідеміологиня.

За словами Тімко-Іванченко, на Львівщині людей вакцинують препаратами CoronaVac і Pfizer.

Хто отримує щеплення передусім

CoronaVac

  • Маломобільні групи населення.
  • Освітяни, залучені до ЗНО.
  • Працівники міграційної служби МВС.
  • Ті, хто готується поїхати у зону ООС.
  • Жителі Моршина.

Pfizer

  • Люди, які перебувають або працюють у геріатричних закладах, інтернатах тощо.

До речі В Україні зареєстрували південнокорейську вакцину AstraZeneca