Відповідні знімки опублікував "Обозреватель".

24 канал повідомляв, що 20 жовтня вранці на Київщині автобус із акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. Внаслідок ДТП загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська.

Згодом стало відомо, що в аварії також постраждали актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко та Єгор Крутоголов. Вони були доставлені до лікарні.

Читайте також: Поплавська не мала шансів вижити: з’явилось нове відео з місця ДТП (18+)

У п'ятницю, 19 жовтня, у Львові відбувся останній концерт "Дизель Шоу" за участю Марини Поплавської. Концерт стартував о 20:00 у приміщенні цирку. Шоу зняли на фото і на цих знімках Поплавська має, як завжди, позитивний, усміхнений вигляд. Вона танцювала та виконувала ролі у сценках з іншими колегами з "Дизель Шоу", ніщо не віщувало біди.


Марина Поплавська на останньому фото крайня ліворуч

До слова, з 25 по 29 жовтня актори "Дизель Шоу" повинні були дати 5 концертів у Німеччині, а з 5 листопада у них був запланований місячний тур Україною.

Читайте також: Загибель Марини Поплавської: останній випуск "Дизель Шоу" за участю акторки


Останній виступ "Дизель Шоу" за учасю Поплавської


Поплавська бере участь у сценці з колегами з "Дизель Шоу" на концерті у Львові


Останнє фото Поплавської перед аварією

Хто така Марина Поплавська? Акторка програм "Дизель Шоу", "На трьох", "DIZEL ранок", співачка, популярна ведуча, редактор української асоціації КВН. Була капітаном команди КВН "Дівчата з Житомира". Також працювала вчителькою української мови та літератури в школі.