Про це на своїй сторінці у фейсбуці заявив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. За його словами, СБУ перевірила усіх затриманих та не виявила диверсантів.

До теми Під Львовом затримали диверсанта: жіночки, які брали участь, пропонували від***дити

Маю добру новину для жителів Львівщини станом на цю годину. Фахівці управління СБУ у Львівській області перевірили усіх підозрілих осіб, яких наразі затримали на Львівщині. Жодних диверсійних груп не виявили,
– зазначив Козицький.

Окрім цього, голова Львівської ОДА подякував усім правоохоронним службам за їхню роботу, а місцевим жителям – за пильність.

"Розслаблятися не час. Тримаємо стрій!" – наголосив він.

Якою є ситуація у Львові та області:

  • у місті та області діє комендантська година: з 22:00 до 6:00 людям не можна виходити на вулиці. Тільки працівники військових адміністрацій та об‘єктів критичної інфраструктури можуть виходити на вулиці Львова вночі, маючи при собі спеціальні перепустки.
  • Андрій Садовий наголосив, що у місті посилюють блокпости. Окрім цього, поліція патрулює упродовж усієї доби. Правоохоронці перевіряють документи у підозрілих осіб та оглядають авто.
  • Крім цього, жителі міста та області активно допомагають правоохоронцям. Вони звертаються до поліції, натрапивши на підозрілих людей.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дiзнаватися важливi новини.