Творцям міні-скульптури, виробництво якої поставили на конвеєр, довго не довелося вигадувати образу — позичили його із реальної історії життя російського президента. Правда, свого часу Путін осідлав не бурого, а коня.

Усвідомивши, що попит на лялькового 650-грамового "Путіно-медведя" досить високий, виробники статуеток вирішили піти далі.

Далі з'явився новорічний Путін в уніформі Діда Мороза. Найлегший із запропонованих варіантів в асортименті — всього 150 грам і, відповідно, найдешевший. Приблизно 400 гривень. Його пропонують ставити дітям під ялинку. Є і статуетка для любителів геополітики. Путін, посадивши на коліна Барака Обаму, виховує американського президента. До речі, це найдорожчий екземпляр — понад 850 гривень за штуку.

Повну версію програми "Вєсті Кремля" дивіться тут.

Є ще Путін і в компанії вірного васала Кадирова. Щоправда, Путіна не завжди зображали в позитивному образі: Володимир Володимирович невиховано тикає пальцем. Але ніхто не робить зауваження людині з РПГ у руках. Ще є Путін з Калашниковим, Путін-лижник. Знайшлось місце і для Путіна з катаною та злодія, який готовий на усе заради багатства.

Одне з найоригінальніших творінь — Путін для котів, обтягнутий канатом. Щоб ваш домашній улюбленець міг погостри кігті об таку ляльку, доведеться викласти понад сім тисяч доларів. У 2014 на аукціоні в Кельні з'явився механічний Путін-літописець, який своїм підписом анексовує Крим. Кажуть, що багатьох на виставці механічна фігурка зі скляними очима добряче налякала.