- Олег Ляшко гей?

- Ні. Якщо є питання, не треба тримати камінь на душі. А як я ставлюся до них – Господь кожному дає, нехай хто як хоче, так і живе. В нас понад 70% громадян є віруючими, тому мене намагаються дискредитувати таким чином, зробивши з мене символа секс-меншинств. Послухайте мій голос. Де ви бачили педераста з таким голосом – баритональний бас? Не хочу образити представників секс-меншин, тому поміняйте: де ви бачили гея з таким голосом?

- Олеже Валерійовичу, ви сказали, що нема у Вас політтехнолога. А якийсь наставник, принаймні, у вас є?

- Мій наставник – то моє життя. Оце воно мене все наставляє і наставляє, з самого дитинства. Я сам себе зробив, дякуючи Господу Богу в моїй голові. Я хочу, щоб інші мільйони хлопців і дівчат, які не мають перспективи в сьогоднішньому українському житті, які шукають, куди втекти - щоб вони послухали мене: не треба нікуди тікати, ми всього доб'ємся в нашій країні. І ті, хто хоче тікати, вони завтра зі мною будуватимуть країну. Тому не треба нікуди тікати – мені ні з ким буде піднімати країну! Хай дружать зі мною у Фейсбуці, пишуть листи у Раду, приходять на зустрічі. Зараз моя команда, з якою я безпосередньо працює, це чоловік 20. Та я шукаю ще людей, бо я ж не семи п’ядей во лбу.

- З ким з європейських політиків Ви товаришуєте?

- Коли вам хтось скаже, що в мене є друзі серед політиків, це неправда. Немає в мене друзів серед політиків. Політик політику ворог і вовк. Звичайно, є люди, з якими я спілкуюся, з якими ми обмінюємося думками, але сказати, що ми друзі - це було би велике перебільшення. Мої друзі - це баба дід в селі, робітник на заводі, фельдшер у медпункті - оце мої близькі друзі.

- А який у вас фільм улюблений?

- "17 миттєвостей весни", "Мовчання ягнят", "Клеопатра". А от читав недавно Далай-ламу "Искусство быть счастливым".

- Ви з гордістю в телепередачах демонструєте свій не найбідніший спосіб життя? Якусь китайську вазу пам’ятаю... Це, мабуть, теж викликає гнів народний?

- Жаба давить їх, а не гнів. Я у порівнянні з іншими - сирота казанська. Для чого я це показую людям - та для того, щоб у кожного з них було те саме. Щоб вони побачили, що казки про те, що ми самі творці своєї долі, насправді можна перетворити у дійсність. Кожна людина може себе зробити, і я готовий допомагати цим людям. Я себе зробив з нуля, я ходив цілий рік в одному інтернатівському костюмі і все літо, коли інші на морях парилися, я телят і корів пас у 12 років, у п'ять ранку встаючи. А сидіти причитати, що в мене нічого нема і в мене нічого не буде - це неправильно. Треба бути прикладом для подражання, зразком. От я впевнений, що мільйони тих, хто сьогодні не має цих ваз і все інше, завтра матимуть, і теж матимуть можливості заробляти. А моє завдання - створити для них ці умови. Нехай у них не буде ваз, але щоб у кожного була хата, у хаті була стєнка, і холодильник щоб був не пустий. А в мене буде ваза. А в них хай буде холодильник з маслом, хлібом, огірками, помідорами і салом. І я думаю, що вони мені пробачать мої вази, коли у них буде не пустий холодильник. Так чи ні? Отож!