"За розподіл керівних посад у парламентських комітетах я не голосував. Тому, що це чергова змова між владою і так званою опозицією. Горе-опозиціонери отримали свої крихти з панського столу - і задоволені", - написав народний депутат Олег Ляшко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Лідер Радикальної партії зазначив, що влада і "опозиція" чітко показали, що вони - частинки одного ланцюга, адже регіонали загарбали всі принципово важливі парламентські комітети.

"Ялова і недієздатна опозиція здалась регіоналам і віддала їм керівні посади у комітетах з контрольними функціями, перш за все бюджетному, фінансово-банківському, митно-податковому, регламентному. Зате "опозиціонер" Мартиненко знову очолив паливний комітет, а протеже Яценюка Іванчук - комітет, який відповідає за тендерні закупівлі", - також написав Ляшко.

Саме тому, на думку народного депутата, полум'яні "опозиціонери" проігнорували заклик Юлії Тимошенко не брати взагалі участі в розподілі комітетів.

До слова, народний депутат Олег Ляшко вважає, що Наталія Королевська може реалізувати свої передвиборчі обіцянки на посаді міністра соціальної політики.