"ЗМІ повідомляють про ймовірність зняття недоторканності з Сергія Власенка. В цілому, я категоричний противник депутатської недоторканності - її скасування є у програмі Радикальної партії", - написав народний депутат Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

"Проте, у нинішній ситуації недоторканність - це єдина можливість уникнути знищення владою опозиційних депутатів", - додав він.

Сергія Власенка Ляшко вважає людиною, яка викликає повагу. Не в останню чергу через те, що свого часу Власенко показово голосував "проти" виключення сьогоднішнього лідера Радикальної партії з фракції БЮТ.

"Більше того, коли бажання "опозиційних" вождиків не відповідає позиції Юлії Тимошенко, Сергій, який регулярно спілкується з нею як адвокат, не боїться говорити про це вголос. Якщо з нього знімуть недоторканність - це буде ще одним кроком до становлення тоталітаризму в Україні", - вважає Ляшко.

"Не виключаю, що така доля може чекати також інших народних депутатів, у тому числі і мене - дістав я владу своїми виступами в парламенті. Погрози про зняття недоторканності з мене я чую у ВР вже більше року", - також написав нардеп.

До слова, Наталія Окунська вимагає покарання для свого колишнього чоловіка Сергія Власенка і скаржиться, що не могла добитись справедливості раніше, коли при владі була Юлія Тимошенко.

"Він занадто широко трактує депутатську недоторканність, дозволяючи собі робити все, що йому захочеться й при цьому нахабно звалювати відповідальність на політичні репресії", - прокоментувала екс-дружина нардепа сьогоднішню заяву Власенка про його можливий арешт.