"Нахабство було у відстоюванні прав народу. Сьогодні розглядався законопроект про матеріальну відповідальність роботодавця за невиплату зарплатні. А ви знаєте, що сьогодні 2 млрд грн – загальна заборгованість по зарплатах в Україні? Тобто, два мільйони людей сидять без грошей", - розпочав свій коментар нардеп.

За словами Ляшка, закиди Мартинюка про те, що він вилаявся перед трибуною не відповідають дійсності.

"Хай не бреше! Я не лаявся. Я попросив: "Шановиний Адам Іванович, Христом Богом прошу, сотням людей немає чого жрати, дайте мені одну хвилину, щоб я звернувся до Президента, до прем'єра, від імені людей, які сидять без зарплати і які мене просили заступитися. Але він не дозволив, посилаючись на те, що законопроект розглядається за скороченою процедурою", - сказав нардеп.

Далі, за словами Ляшка, він почав пояснювати Мартинюку, що той не правий. "Я йому сказав – тобі легко сказати "не дам". Ти живеш на державній дачі, отримуєш велику пенсію, у тебе є авто, покоївки, а людям жрати нема за що купити! Але я прийду до влади і заберу в тебе і державну дачу, і квартиру. І після цих слів він на мене накинувся", - каже Ляшко.

"У мене на шиї сліди від брудних рук цього зажравшогося комуняки. Він мене за кадик хватав, хотів вирвати, уявляєте? – згадує Ляшко. – Але я мужньо тримався і не відповів йому, бо якби я відповів – вже б завтра сидів. Хай би вони так хватали за горло тих, хто не платить людям зарплати і пенсії".